top of page
Fitness dámy

Zpevnění těla

Trápí vás nadbytečné kilogramy? Chcete zpevnit své tělo? Rádi vám doporučíme vhodné ošetření pro vaši postavu a sestavíme vám plán na míru.

LPG

LPG

 

Lipomasáž (LPG) těla je účinná metoda, která zpevňuje pokožku celého těla, odbourává nežádoucí tuk a vyhlazuje celulitidu.

RÁZOVÁ VLNA

 

Pomocí neinvazivního přístroje postupuje rázová vlna do těla. Kmitající akustické vlny stimulují cirkulaci krve a dochází ke zpevnění povadlé pokožky a vyhlazení celulitidy. Terapie rázovou vlnou také podporuje tvorbu kolagenu, a má proto vyjímečné účinky nejen na pokožku, ale i na kosti a klouby.

Rázová vlna
Přístrojová lymfodrenáž

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

 

Díky přístrojové lymfodrenáži se aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému. V návaznosti na to se z těla odstraňují nahromaděné toxické látky. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém. Tato metoda také léčí otoky, bolavé svaly a klouby. Přístrojovou lymfodrenáž lze kombinovat s kosmetickým ošetřením.

UNIVERSAL CONTOUR WRAP

 

Jedinečná metoda ošetření těla a organismu, která pomůže s mnoha problémy najednou. Kombinace minerálního bahna a tlaku obinadel dokonale detoxikuje tělo, zpevňuje uvolněnou pokožku, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk a podporuje lymfatický systém. Urychluje regeneraci organismu a podporuje vitalitu. Překvapí vás okamžitý efekt ztracených centimetrů.

Universal contour wrap
bodysvelt

BODY SVELT

 

Zeštíhlující tělové ošetření, založené na používání manuální techniky zaměřené na problematické partie a celulitidu. Kůže je díky speciální masáži a produktům Institut Etshederm okamžitě sjednocená, vyhlazená a pevnější. 

EMSCULPT NEO

 

První a jediná neinvazivní procedura formování postavy, která posílí a tonizuje svaly během 30minutového sezení. Konečným výsledkem je redukce tuku a nárůst svalů, a to za podstatně kratší dobu, než u jakéhokoli jiného přístroje.

Emsculpt Neo
Cellbooster shape

CELLBOOSTER SHAPE

 

Ošetření redukuje nahromaděný tuk a zabraňuje jeho ukládání a snižuje zadržování vody. Pokožka je hydratovaná a dochází k zmenšení otoků.

bottom of page