top of page

Skinbooster

Hydratovaná a pružná pokožka bez vrásek už nemusí být jen snem. Ošetření skinbooster je ideální metodou pro hloubkovou hydrataci a omlazení unavené a vysušené pleti. Je vhodná nejen pro ty, kdo na sobě pozoruji první známky stárnutí, ale i pro mladé, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná. V oblastech, kde je kůže pokryta jemnými vráskami, dochází po ošetření k viditelnému omlazení. Ošetření je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také v dekoltu, na krku a na rukou.

Co je skinbooster?
Skinbooster je unikátní kyselina hyaluronová, která je aplikována velmi tenkou jehlou do pokožky. Díky tomu, že tato kyselina je schopna na sebe vázat vodu, je pleť hloubkově hydratovaná a vrací se její pružnost.
 
Jak aplikace probíhá?
Protože jsou skinboostery aplikovány plošně, 30 minut před zákrokem kosmetička použije znecitlivující krém. S ohledem na možný vznik velmi drobných modřinek, je dobré naplánovat zákrok tak, aby vám nezpůsobil společenské potíže. Trvá ale pouze jeden až dva dny, než tyto modřinky zmizí.
 
Kdy můžete očekávat výsledky?
Výsledný efekt se obvykle dostaví po dvou týdnech. Po tuto dobu je dobré dodržovat dostatečný pitný režim. Pro zajištění komplexní hydratace a omlazení pleti je vhodné  podstoupit 2-3 ošetření s odstupem jednoho měsíce. Poté již stačí udržovací ošetření 2-3 x za rok.
 
Jaká jsou omezení po aplikaci skinbooster?
Po ošetření není třeba dodržovat žádná zvláštní opatření, prakticky okamžitě se dá navrátit do běžného režimu. V prvních hodinách po ošetření doporučujeme vyvarovat se sálavého tepla, návštěvy solária a sauny. Pokud je pleť lehce narůžovělá, je možné na ni nanést šetrný make-up.
 
Pro koho není skinbooster vhodný?
Skinbooster by se neměl aplikovat při některých autoimunitních onemocněních. Dále pak těhotným a kojícím ženám a lidem trpícím akutní bakteriální či virovou infekcí, včetně oparů.

 

CENA

Skinbooster 1ml

 

7 500 Kč

bottom of page