top of page

Bomton Clinic

Udělat první dojem trvá pouhých sedm sekund.

Vítejte v naši klinice BOMTON CLINIC, diskrétní a minimalistické oáze krásy uprostřed Václavského náměstí, kde se specializujeme na jednodenní estetickou dermatologii a kosmetické zákroky. Zaručíme vám individuální přístup, nejmodernější technologie a vědecké poznatky v praxi, diskrétní a nadstandardní péči. Sledujeme nejnovější dění na trhu s estetikou a krásou, které nám napomáhá, aby se BOMTON CLINIC rozvíjela ještě více.

bomton-uvodni (5).jpg

O nás

Naší snahou je poskytovat nejlepší a nejkomplexnější služby v oblasti estetiky. Největším zadostiučiněním jsou pro nás momenty, kdy od nás klienti odcházejí krásnější, zdravější a spokojenější. U nás v BOMTONU má každý klient krásu na dosah.

 

BOMTON CLINIC je součástí konceptu BOMTON.

Bomton je synonymem pro krásné vlasy a kreativní vize. Bomton koncept, pod který spadá kadeřnictví a klinika estetické dermatologie,  už dvacet sedm let udržuje svou vedoucí pozici na trhu a jméno. Za našimi úspěchy stojí úcta k řemeslu a touha se neustále posouvat vpřed. Stavíme na profesionalitě, pracují u nás ty nejlepší osobnosti v oboru. Mají kreativní a individuální přístup, aktuální trendy jim nejsou cizí.  Řídíme se našim heslem ,,Beauty is what we do".

BOMTON_BEAUTY_big_black.png
bottom of page