top of page

Dehydratovaná pleť

Jak si poradit s dehydratovanou a vysušenou pokožkou? U nás v Bomton Clinic je to hračka. Za pomocí těchto ošetření dodáte pokožce potřebnou hydrataci a pružnost.

LPG

LPG

 

Lipomasáž (LPG) obličeje je nejen efektivní metodou pro vyhlazení vrásek a zpevnění kontur. Díky podpoře přirozené tvorby kyseliny hyaluronové a kolagenu je i skvělým pomocníkem pro dehydratovanou pokožku.

SKINBOOSTER

Ošetření skinbooster je ideální metodou pro hloubkovou hydrataci a omlazení unavené a vysušené pleti. Je vhodná nejen pro ty, kdo na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

Skinbooster
Výplň rtů

APLIKACE KYSELINY HYALURONOVÉ

 

Injekční výplně kyselinou hyaluronovou jsou používány ke korekci vrásek, zvýraznění kontur obličeje, doplnění objemu a hydrataci rtů, oživení pokožky v dekoltu, na krku a na rukou.

PLAZMATERAPIE

 

Tato metoda dokáže rozjasnit a napnout pleť, vyhladit vrásky. Pozitivní regenerační účinky a vyšší tvorba kolagenu se obvykle dostaví do dvou týdnů po aplikaci. Dokáže toho ovšem mnohem více. Vyživuje pokožku po menopauze, optimalizuje jas pleti, dodává pokožce „šťavnatost“, aktivně hydratuje unavenou pleť, regeneruje kožní buňky zničené UV zářením, zlepšuje hojení.

Plazmaterapie
Kyslíková mezoterapie

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

 

Bezbolestná nechirurgická metoda založená na aplikaci léčivých přípravků kyseliny hyaluronové, plazmy, vitamínů a koktejlu omlazujících látek navrátí vaši pleti šťavnatost, hydrataci a jas.

CELLBOOSTER GLOW

 

Ošetření pleť vyživí, rozjasní a hydratatuje, bojuje proti známkám stresu a dochází k redukci hyperpigmentace.

Cellbooster glow
bottom of page