top of page

Plazmaterapie

Terapie A-PRP, neboli plazmaterapie je jediná lékařsky ověřená a certifikovaná metoda, která dokáže omladit, zpomalit stárnutí a regenerovat kůži přirozenou cestou a bez použití cizorodých látek. Tato metoda využívá pro regeneraci přímo plazmu a aktivní buňky pacienta.

Jak ošetření probíhá?
Odebraná krev se na začátku ošetření vkládá do centrifugy. Ta dokáže separovat aktivně účinné látky, které se následně injekčně aplikují formou mezoterapie přímo do vrásky nebo na jiná vybraná místa.
 
Co plazmaterapie dokáže?
Tato metoda dokáže rozjasnit a napnout pleť a vyhladit vrásky. Pozitivní regenerační účinky a vyšší tvorba kolagenu se obvykle dostaví do dvou týdnů po aplikaci. Dokáže toho ovšem mnohem více:
 
- vyživuje pokožku po menopauze
- optimalizuje jas pleti
- dodává pokožce „šťavnatost“
- aktivně hydratuje unavenou pleť
- regeneruje kožní buňky zničené UV zářením
- zlepšuje hojení
- léčí alopecii, tedy padání vlasů nebo plešatění

 
Jak dlouho je účinek viditelný? 
Účinky plazmaterapie jsou viditelné až po dobu jednoho roku. V závislosti na konkrétních potřebách je vhodné absolvovat 2 až 4 ošetření ve dvoutýdenních intervalech. Při aplikování plazmy do pokožky je dobré počítat s mírným nekomfortem, po ošetření s možností vzniku malých modřinek, stroupků, případně malých otoků, které ovšem rychle vymizí.
 
Kde všude lze aplikovat?
Možností aplikace plazmy a aktivních buněk je mnoho. Metoda je vhodná pro různé částí tváře, jako například oční okolí, líce, čelo a spánky. Dále je také vhodná pro oblast krku a dekoltu, ale i na temeno hlavy, ruce nebo bříško.

 

PLAZMATERAPIE OBOHACENÁ O KYSELINU HYALURONOVOU/CELLULAR MATRIX,

A-PRP + HA
 
Pro ty, kteří si slibují od ošetření ještě něco navíc, je vhodná plazmaterapie obohacená o kyselinu hyaluronovou. Tato unikátní kombinace zaručuje dlouhodobou hydrataci a oživení zevnitř. Po aplikaci získává pokožka vyšší pružnost a zdravější tón. Kyselina hyaluronová stimuluje okolní buňky a zvyšuje produkci kolagenu v pokožce. Doporučuje se podstoupit 1-3 ošetření v závislosti na stavu pokožky a počáteční situaci.

CENA

1 ošetření

1 ošetření obohacené o kys.hyaluronovou

 

5 990 Kč

7 990 Kč

bottom of page