top of page

Universal Contour Wrap

Contour Wrap, tedy univerzální konturní zábal, je jedním z nejoblíbenějších zeštíhlovacích ošetření ve světě. Vyhlazuje celulitidu a zeštíhluje již po prvním zábalu celkovê až o 15 cm. Ošetření zahrnuje zabalení celého těla zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočená a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

Jak ošetření probíhá?
Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle. Tělo zabalíme do 23-26 obinadel, která jsou předem namočená v prohřátém bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře, které je hypoalergenní. Poté následuje obléknutí speciálního vinylového obleku, který pomáhá udržet teplo pro lepší působení bahna. Relaxujeme v zábalu po dobu jedné hodiny. Po odstranění zábalu není potřeba osprchování, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní. 

 

Co contour wrap dokáže?
Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk a toxiny. Tím se postava tvaruje bez rozdílu věku, velikosti a váhy. Toto ošetření také pomáhá odstranit zbytky odumřelých buněk a pročistit tělo.

 

Za jak dlouho je výsledek viditelný?
Pro dosažení maximální ztráty se doporučuje kůra složená ze 3 ošetření po 7–10 dnech (maximální odstup je 3 týdny). Bahno v uvolněných pórech působí 3 až 4 dny. Doporučuje se pouze sprchování bez mýdla a nepoužívání tělových krémů. Dodržuje se pitný režim s omezením černého čaje, kávy, cukrů a soli.

K

de všude lze contour wrap aplikovat?
Tuto proceduru v Bomton Clinic aplikujeme na celé tělo klientky nebo klienta.

 

Pro koho není procedura vhodná?
Na proceduru nechoďte, pokud máte jakékoliv zánětlivé onemocnění a poškození pokožky. Procedura také není vhodná pro těhotné.

CENA

1 ošetření

 

1 500 Kč

bottom of page