top of page
Dr. Leila Seidlová.jpg

Dr. Leila Dianiška

Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. V posledních letech si oblíbila estetickou medicínu a absolvovala kurzy od paní doktorky Adamcové, Kavkové a Moravcové. Zúčastnila se také kongresu estetické a laserové medicíny SELM. V Bomton Clinic se specializuje na aplikaci botulotoxinu, výplně kyselinou hyaluronovou a plazmaterapii.

Dr. Eva Malíková

 Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia absolvovala několik kurzů na renomovaných pražských klinikách a účastnila se i různých zahraničních školení. Věnuje se zejména aplikaci kyseliny hyaluronové a botulotoxinu.

IMG_2708.jpg

Olga Třísková

Olga Třísková pracuje v Bomton Clinic tři a půl roku a věnuje se manikúře a pedikúře. Má oficiální kurz SpaRitual a na své práci nejvíce zbožňuje spokojené a nadšené klienty, kteří se k ní rádi vrací.

Monika Budzinová

Monika Budzinová je součástí týmu 17 let. Na své práci si nejvíce váží komunikace a kontaktu s klienty. Specializuje se na tělová a kosmetická ošetření. 

Monika Budzinová.jpg
Karolína Kašparovská.jpg

Karolína Kašparovská

Karolína Kašparovská je součástí našeho týmu již šest let. V minulosti působila v Bomton Brumlovka, aktuálně ji však najdete na Václavském náměstí. Klientky si nemohou vynachválit její precizní kosmetická ošetření. Ona sama si i poslední dobou oblíbila také laminaci obočí a lash lifting. 

Veronika Samková

Veroniky silnou stránkou jsou přístrojová a kosmetická ošetření. Aktuálně si oblíbila proceduru laminaci obočí, kterou často dělá také svým klientkám. Veronika má oficiální kurz LPG a pravidelně čerpá znalosti na školeních Institut Esthederm.

Veronika Samková.jpg
Johana Barfussová.jpg

Johana Barfussová

Johana Barfussová zajišťuje chod recepce a organizaci Bomton Clinic. Její každodenní náplní je péče o klienty, administrativa a prodej produktů. Baví ji práce s lidmi a zakládá si na kvalitním zákaznickém servisu. Pokud vás zrovna vstřícně nevítá u nás v klinice, ráda tráví čas s přáteli a chodí na procházky. 

bottom of page