top of page

Ošetření MZ SKIN

Ošetření, která posouvají nabídku péče o pleť na zcela novou úroveň. V rámci svého závazku poskytovat klientům nejnovější a nejefektivnější řešení v oblasti kosmetické péče, nabízíme dva rituály britské kosmetiky MZ SKIN.

5060534510418_2a (kopie 2).jpg
MZ_Glow Boost Ampoules (9).jpg

Glow boost

Exkluzivní rozjasňující rituál MZ SKIN 

MZ_Hydra-Boost Ampoules (7)a.jpg

Hydra boost

Exkluzivní omlazující rituál MZ SKIN

Jak probíhá MZ Skin rituál

 

Každé ošetření začíná důkladným vyčištěním pleti produkty Cleanse & Clarify a Micropeel Glow Essence, které připraví pleť na maximální absorpci účinných látek. Následuje osvěžující terapie pomocí LED Mask 2.0, nebo LED mini oční masky dle výběru klienta. LED masky využívají vliv červeného světla k podpoře tvorby kolagenu a na redukci vrásek. Během desetiminutové aplikace zvolené masky si klient užívá relaxační masáž rukou. 

 

Hlavním krokem cílené péče pak jsou aplikace vysoce hydratačních Hydra-Boost Ampoules nebo rozjasňujících Glow Boost Ampoules, podle zvoleného ošetření. Tyto ampule intenzivně hydratují a zároveň dodávají pleti zářivý vzhled. Při zapracování ampule do pokožky se používají lehké tahy masáže obličeje, což zvyšuje jejich účinnost. 

 

Následuje moment klidu s Vitamin Infused Mask, která působí 15 minut a přináší pleti hlubokou regeneraci a výživu. Dalším krokem je aplikace očního krému Soothe & Smoothe, který se jemně poklepáváním zapracuje do pokožky. Na závěr je  aplikován denní krém Hydrate & Nourish s SPF 30, který poskytuje optimální hydrataci a ochranu před slunečním zářením

bottom of page