top of page

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž neboli lymfatická masáž stehen a hýždí se užívá při léčbě celulitidy, otoků jakéhokoliv původu, a je také vhodnou podpůrnou terapií při hubnutí. Lymfatické drenáže působí na lymfatický systém, který je tvořen mízními cévami a uzlinami. Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetiny, oblast pánve a břicha a vyvolává tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém.

Jak ošetření probíhá?
Přístrojová lymfodrenáž funguje na principu střídavé přístrojové presoterapie. Na začátku procedury se provede základní uvolnění mízních uzlin jemnými hmaty na krku, které jsou uložené v nadklíčkové oblasti. Do návleků, do kterých je klient následně oblečen, je vháněn vzduch hadicovým systémem, který pracuje s postupující tlakovou vlnou. Jednotlivé komory návleků se nafukují v pravidelných intervalech a vytváří se tlak, který zvolna postupuje a nahrazuje svalovou pumpu.

 

Co lymfodrenáž dokáže?

Přístrojová lymfodrenáž pomáhá odstraňovat otoky způsobené lymfatickým systémem a otoky způsobené nadměrným zatížením dolních končetin. Podporuje také imunitní systém a využívá se při léčbě obezity a formování postavy. Zpomaluje stárnutí pokožky a redukuje celulitidu.

 

Pro koho není vhodná?
Není vhodná v těhotenství a u žilních a srdečních onemocnění.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

30 minut
40 minut

60 minut


VÝHODNÉ BALÍČKY

10x 30minut
10x 40minut
10x 60minut

 

270 Kč
550 Kč

720 Kč
 

2 700 Kč (1 ošetření 270 Kč)
5 000 Kč (1 ošetření 500 Kč)

6 500 Kč (1 ošetření 650 Kč)

bottom of page