top of page

LPG

Toto přístrojové ošetření funguje na principu mechanické biostimulace. LPG CELLU M6 ALIANCE je přístroj, díky němuž Vám poskytneme péči přímo na míru. Během příjemné masáže se v kůži nastartují ozdravné a detoxikační procesy, zároveň se podpoří tvorba látek důležitých pro pevnost a vitalitu pokožky.

Unikátní metoda LPG umožňuje:
odstranit a vyhladit celulitidu
zbavit se strií
odbourat nežádoucí tuk
odvodnit organismus
regenerovat a zpevnit pokožku


Jak probíhá?
Ošetření celého těla se provádí v oblečku. Je důležité, aby chránil pokožku a zlepšil působení mechanické masáže a zároveň zajistil, aby ošetření bylo pohodlné a bez tření. Na základě konzultace s kosmetičkou se přístroj nastaví na předem domluvené partie a spustí program. Jedná se o zcela bezbolestnou proceduru, kterou lze přirovnat k masáži.


Co Cellu M6 Allliance dokáže?
Přístroj, který dělá lipoaktivaci – zeštíhlení a lipomasáž, je schopen odstranit tuk z buněk až ze 70 %. Výhodou je, že je možné přístroj Cellu M6 nastavit tak, aby řešil konkrétní problém - odstranění tuku, celulitidy, zpevnění pokožky nebo odvodnění organismu atd. Jednotlivé programy lze kombinovat a dosáhnout tak maximálního výsledku.


Kdy můžete očekávat výsledky?
Efekt procedury na kůži pocítíte okamžitě, tedy již po prvním ošetření. Kůže bude jemnější, hladší a zdravě prokrvená. Nastartujete se v ní řada blahodárných procesů. Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje série nejméně 10 ošetření podstoupených v průběhu přibližně 4 týdnů.


Pro koho není LPG ošetření vhodné?
Ošetření těla se nedoporučuje při kožních onemocněních, zánětech, onemocnění krve, těhotenství či zánětu žil

CENA

tělo

kúra 10 ošetření (obleček zdarma)

obleček

obličej

kúra 10 ošetření obličeje

 

1 450 Kč

12 000 Kč

750 Kč

1 450 Kč

12 000 Kč

bottom of page