top of page

Laserová epilace

Laserová epilace je trvalé odstranění chloupků i s kořínkem pomocí účinného laseru Candela GentleYAG. Přesně cílený laser vysílá paprsek světla, který je pohlcen pigmentovým barvivem chloupku, prochází svrchními vrstvami kůže až k jeho cibulce a tepelně ji zničí. Zničením kořínku dochází k nenávratnému poškození chloupku a vy si tak můžete užít dlouhodobě hladkou pokožkou. Epilace je vhodná k odstranění chloupků na všech částech těla.

Výhody laserového odstranění chloupků

  • bezpečné a bezbolestné ošetření

  • trvalé odstranění ochlupení a chloupků

  • účinné odstranění i pánského ochlupení

  • krátká doba ošetření

  • ošetření je možné na všech částech těla (včetně intimních partií)

  • konec zarostlým chloupkům a podrážděné pokožce

Jak ošetření probíhá?
Laser vysílá paprsek světla, který je pohlcen pigmentovým barvivem chloupku, prochází svrchními vrstvami kůže až k jeho cibulce, a tepelně ji zničí. Zničením kořínku dochází k nenávratnému poškození chloupku. 

 

Co laserová epilace dokáže?
Epilace trvale odstraní chloupky i s kořínkem pomocí laseru Candela GentleYAG.

 

Jak dlouho je účinek viditelný?
Účinky laserové epilace jsou viditelné po celý život. V závislosti na konkrétních potřebách je vhodné absolvovat 2 až 3 ošetření v cca měsíčních intervalech. Před procedurou zamezte působení SPF a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem. Dva dny před epilací je třeba si chloupky oholit. Chloupky nevytrhávejte minimálně 6 týdnů před epilací. Do podpaží minimálně 12 hodin neaplikujte deodorant. Pokožku nezapomeňte řádně hydratovat. Při proceduře je dobré počítat s mírným nekomfortem. 

 

Kde všude lze aplikovat?
V Bomton Clinic nabízíme epilaci následujících partií: obličej, podpaží, předloktí, celé ruce, hrudník celé nohy, záda a brazilka.


Pro koho není vhodná?
Nechoďte na laserovou epilaci pokud máte na daném místě tetování, mateřské znaménko, zánět, pokud jste těhotná a citlivá na světelné záření, máte záchvatová onemocnění vyvolaná světlem, kožní infekci či implantované zdravotnické prostředky.

 

CENA

Brada                
Horní ret   
Podpaží
Předloktí 
Celé ruce 
Hrudník
Celé nohy
Lýtka
Záda
Brazilka
Podpaží + předloktí 
Podpaží + brazilka  + Lýtka
Podpaží + brazilka
Podpaží + lýtka

 

700 Kč
700 Kč
2 000 Kč
3 000 Kč

                4 000 Kč
3 500 Kč
  8 500 Kč
3 500 Kč
9 500 Kč
3 700 Kč
4 500 Kč
8 500 Kč
5 200 Kč
6 700 Kč

bottom of page