top of page

Kyslíková mezoterapie

Tato bezbolestná omlazující metoda slouží k okamžitému omlazení, hydrataci a vypnutí pleti. Dokáže toho ovšem mnohem více. Vyhladí a zjemní vrásky, je prevencí stárnutí, vyrovnává a regeneruje jizvy, odstraní pigmentové skvrny, redukuje strie a celulitidu, stimuluje růst vlasů.

Tato účinná metoda

  • vyhladí a zjemní vrásky

  • je prevencí stárnutí

  • vyrovnává a regeneruje jizvy

  • odstraní pigmentové skvrny

  • stimuluje růst vlasů

Jak probíhá?
Tato nejúčinnější nechirurgická metoda založená na aplikaci léčivých přípravků kyseliny hyaluronové, plazmy, vitamínů a koktejlu omlazujících látek, je aplikována do problémové oblasti prostřednictvím mikrovpichů. Injekčním způsobem se látky dostávají do hloubky 1,5–6 mm. To činí mezoterapii zcela bezbolestnou.

 

Co mezoterapie dokáže?
Tato metoda slouží k okamžitému omlazení, hydrataci a vypnutí pleti. Dokáže toho ovšem mnohem více. Vyhladí a zjemní vrásky, Je prevencí stárnutí, vyrovnává a regeneruje jizvy, odstraní pigmentové skvrny, redukuje strie a celulitidu, stimuluje růst vlasů.

Za jak dlouho je viditelný účinek?
Efektu ošetření se dočkáme přibližně po 6 týdnech. Vnitřní hojení a tvorba nového kolagenu pokračuje dalších 4-6 měsíců. Pro co nejlepší efekt doporučujeme jít na první dvě mezoterapie po měsíci, a na třetí aplikaci po třech měsících. K udržení výsledku stačí na mezoterapii jít jednou ročně. Počet procedur a jejich výsledek se vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, od věku, typu kůže i lokality ošetření.  

 

Kde všude lze kyslíkovou mezoterapii aplikovat?
Mezoterapie je vhodná pro celý obličej, oblast krku a dekoltu, ale také na hřbety rukou. Poskytujeme i možnost mezoterapie celého těla.

Jaká jsou po ošetření omezení
Několik dní po mezoterapii je potřeba se vyhnout nadměrnému chladu, horku a slunci. Vynechejte sauny, solária a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Pravidelně aplikujte hojivý krém např. Panthenol, v případě pnutí pokožky, pravidelněji, aby pleť byla neustále hydratovaná.

 

Pro koho není vhodná?
Překážkou je vždy kožní onemocnění a přecitlivělost na některou ze složek přípravku. Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy.

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

Pleť 1 ošetření

Pleť s titanovým válečkem (1 oš.)

Titanový váleček

Tělo 1 ošetření

 

1 590 Kč

2 200 Kč

1 500 Kč

1 600 Kč

bottom of page