top of page

EmFace

EmFace je neinvazivní přístroj vyvinutý pro omlazení obličeje ve více vrstvách najednou. Jako první na trhu kombinuje dvě terapie v jednom ošetření. Díky revoluční technologii lze dosáhnout redukce vrásek a liftingového efektu bez chirurgického zákroku a bez nutnosti injekcí.

-37%

Vrásky

+23%

Lifting

+30%

Svaly

Emface

Co je EmFace?

EMFACE® je neinvazivní přístroj, který způsobil revoluci v ošetření obličeje proti stárnutí. Jako první na trhu kombinuje dvě terapie v jednom ošetření, díky kterým současně vysílá synchronizované energie RF a HIFES™, které ošetřují pokožku a obličejové svaly současně.

Jak přístroj funguje?

Synchronizovaná radiofrekvence mění tvar, vyhlazuje pokožku a zároveň způsobuje nárůst kolagenu a elastinu. Technologie HIFES™ stahuje svaly, čímž zvyšuje kvalitu svalové struktury.

Jaké má přístroj výhody?

Díky technologii EMFACE® lze dosáhnout redukce vrásek a liftingového efektu bez chirurgického zákroku, nutnosti injekcí a bez sebemenší bolesti. Během pouhých 20 minut ošetří celý obličej pohodlným a naprosto bezbolestným způsobem.

Kde jsou viditelné výsledky?

  • čelo

  • obočí

  • tvář

  • linie čelisti

Po ošetření navíc není nutná žádná rekonvalescence. Obecně jsou zapotřebí asi 4 sezení, výsledky jsou viditelné po 90 dnech.

CENA

4 ošetření                                                       50 000Kč

bottom of page