top of page

Omlazení pleti

Máte unavenou a zašedlou pleť? Nabízíme hloubkové omlazení a rozjasnění pleti pomocí přístrojových ošetření a estetických zákroků. Umažte pár let a navraťte pleti vitalitu.

Odstranění vrásek

APLIKACE BOTULOTOXINU

 

Botulotoxin je aplikován do svalu zodpovědného za vrásky a to pomocí velmi tenké jehly. Obvykle je potřeba několik drobných vpichů v závislosti na části obličeje.

SKINBOOSTER

 

Ošetření skinbooster je ideální metodou pro hloubkovou hydrataci a omlazení unavené a vysušené pleti. Je vhodná nejen pro ty, kdo na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

skinbooster
kyselina hyaluronová

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

 

Za pomocí injekční výplně kyselinou hyaluronovou dochází ke korekci a vyhlazení i hlubokých vrásek. Často kombinace s botulotoxinem. 

LPG

 

Při ošetření obličeje LPG dochází k redukci vrásek, zpevnění kontur a projasnění pleti. Díky stimulaci dochází k produkci nového kolagenu a tělu přirozené kyseliny hyaluronové.

LPG
Plazmaterapie

PLAZMATERAPIE

 

Tato metoda dokáže rozjasnit a napnout pleť, vyhladit vrásky. Pozitivní regenerační účinky a vyšší tvorba kolagenu se obvykle dostaví do dvou týdnů po aplikaci. Dokáže toho ovšem mnohem více. Vyživuje pokožku po menopauze, optimalizuje jas pleti, dodává pokožce „šťavnatost“, aktivně hydratuje unavenou pleť, regeneruje kožní buňky zničené UV zářením, zlepšuje hojení.

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

 

Kyslíková mezoterapie je bezbolestná omlazující metoda využívající narušení povrchu kůže mikrojehličkami. Oživuje a vypíná pleť s okamžitým účinkem.

Kyslíková mezoterapie
bottom of page