top of page
Laserová terapie

Laserová terapie

Na laserovou terapii používáme Biostimulační laser, který vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie má obrovský účinek na regeneraci buněk. Léčivé světlo biostimulačního laseru se používá zejména na ošetření problematické pleti.

Co laser dokáže?
Biostimulační laserová sprcha „energizuje“ buňku a tím dochází k její rychlejší reprodukci, to vede k vyšší tvorbě kolagenu. Probíhá zcela bez bolestí a zarudnutí. Laserové paprsky pronikají do hlubších vrstev tkáně. Díky biostimulačnímu laseru je urychleno hojení ran, oparů, pupínků, ale také vyhlazení vrásek. Obnovuje pokožku a pomáhá nastartovat metabolické pochody.
 
Jaká jsou doporučení po aplikaci laserové sprchy?
Ošetření laserem je bezbolestné. V průběhu působení biostimulačního laseru je zrak chráněný speciálními ztmavujícími brýlemi. Doba působení je 20 minut a po ošetření není nutná žádná rekonvalescence.
 
Pro koho není laserová sprcha vhodná?
Ošetření biostimulačním laserem není vhodné u lidí s fotodermatózou, epilepsií nebo maligním onemocněním. Léčba se také nedoporučuje v těhotenství a při kojení.

CENA

1 ošetření

 

500 Kč

bottom of page