top of page

Emsculpt Neo

První a jediná neinvazivní procedura formování postavy, která využívá radiofrekvenční ohřev pro redukci tuku a vysoce intenzivní fokusovanou elektromagnetickou energii (HIFEM®) pro posílení a tonizaci svalů během 30minutového sezení. Konečným výsledkem je větší redukce tuku a nárůst svalů než u jakéhokoli jiného přístroje, a to za podstatně kratší dobu.

Co je Emsculpt Neo?

 • jediný zdravotnický přístroj na světě, který je schopný pálit jak podkožní, tak i viscerální tuk

 • toto přístrojové ošetření podporuje zrychlení metabolismu

 • spouští rapidní metabolickou aktivitu tukových buněk, která vede k jejich zániku

 • působí na svaly způsobem, který nelze dosáhnout běžným cvičením

 • kombinuje dvě terapie v jedné

 • 4 ošetření = 12 - 16 týdnů ve fitness centru 

 


Jak ošetření probíhá?

Ošetření Emsculpt Neo Edge je jednoduché a snadné. Pro toto ošetření není nutná žádná předběžná příprava. Budete ležet, zatímco nástavce budou aplikovány na ošetřovanou oblast po dobu 30 minut. Během ošetření můžete pocítit intenzivní, ale snesitelné svalové kontrakce spolu s pocitem zahřívání, který je srovnatelný s masáží horkými kameny.


Pro koho je ošetření vhodné?

Ženám pomáhá redukovat váhu a bojovat s celulitidou. Je vhodné také pro aktivní sportovce, kteří chtějí efektivně zvýšit svůj výkon a sílu a zároveň vyrýsovat svaly. Pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou postavu za co nejkratší čas nebo pokud chcete překonat začátečnické obtíže při cvičení. Je vhodné také pro maminky po porodu s dodrženým odstupem šestinedělí, kterým se objevila diastáza a chtěly by zpevnit střed těla. 


Kdy můžete očekávat výsledky?

Obvykle doporučujeme čtyři 30minutové procedury, naplánované s odstupem 5-10 dnů pro ideální výsledky. Dosažitelné výsledky jsou ovšem individuální - vše záleží na konzultaci se specialistou a momentální kondici vašeho těla.


Jaké oblasti lze ošetřit? 

Lze aplikovat na břicho, hýždě, stehna, paže a lýtka. Díky aplikátorům Edge lze aplikovat také na boční břišní svaly.


Jaké jsou doporučení po ošetření?

Ihned po ošetření se můžete vrátit ke svému běžnému životnímu stylu. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje dodržovat zdravý životní styl, vyváženou stravu a správnou hydrataci.


Co se děje s tukem, který je odstraněn ošetřením Emsculpt Neo? 

Po ošetření jsou odumřelé tukové buňky z těla vyplavovány metabolickými procesy.


Co když má pacient nižší BMI a má zájem pouze o budování svalů? Má Emsculpt Neo pro štíhlejší pacienty nějakou výhodu?

I štíhlejší pacienti se zájmem o budování svalové hmoty mohou mít při použití přístroje EMSCULPT NEO značné výhody. Klinické studie prokázaly v průměru 25% nárůst svalové hmoty.


Opravdu Emsculpt Neo funguje?

Ano! Emsculpt Neo a zabudovaná technologie vysoce intenzivního magnetického pole (HIFEM) byly klinicky testovány na bezpečnost a účinnost v rámci sedmi klinických studií. Navíc 30 vědeckých publikací činí z HIFEM nejintenzivněji zkoumanou technologii tvarování postavy od jejího uvedení na trh v roce 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je Emsculpt Neo Edge?

Jedinečný aplikátor EDGE působí zároveň na příčný a šikmý sval břišní. To znamená, že vám nejen zpevní příčný sval břišní, ale i problematická "madla lásky", která jsou prakticky nemožná vytvarovat přirozenou cestou a často nám zůstávají i po redukci hmotnosti.

EDGE je opravdová jednička, která vás ušetří liposukce a jiných drastických procedur.. Zcela neinvazivní cestou přinese viditelné výsledky, díky kterým budete na své tělo pyšní jako nikdy dříve!

 

Aplikátor EDGE je o polovinu větší než klasický aplikátor na břicho, stehna, zadeček, lýtka nebo paže. Díky svému ergonomickému tvaru si poradí i s partiemi kde bývá větší výskyt tukových zásob s vyšší odolností.

 

EDGE je skutečně inovativním řešením pro zpevnění. Jako jediný přístroj ošetřuje celé příčné, ale i šikmé břišní svalstvo a současně redukuje tukové zásoby. Během jediné procedury tak ošetříte celou partii břicha včetně "madel lásky".

CENA

1 ošetření 

6 ošetření 

V ceně ošetření je zahrnuto měření na přístroji InBody a konzultace se specialistou.

CENA PRO 2 OSOBY

1 ošetření                    

6 ošetření 

Při ošetření jednotlivce se využívají 2 aplikátory. Při ošetření dvojice se využívá 1 aplikátor na osobu. Počet aplikátoru určuje specialista a toto ošetření je možné aplikovat pouze na partii břicha.

 

od 14 500 Kč/ošetření

od 10 500 Kč/osetreni

 

od 9 750 Kč/na osobu

od 5 666 Kč/na osobu

edge
Proč Emsculpt neo v Bomton Clinic?

K ošetření získáte ZDARMA:

 • konzultaci se specialistou

 • měření na InBody s interpretací výsledků

 • lymfatický čaj - který působí příznivě na snižování zánětů, otoků a celulitidy

 • lymfodrenážní nohavice - které se užívají při hubnutí a léčbě celulitidy a otoků 

 • výživový doplněk

bottom of page